Ostatnią znaczkową nowość pokazywaliśmy Wam prawie trzy tygodnie temu, ale nie oznacza to, że w tym czasie się obijaliśmy. Pracowaliśmy intensywnie i dziś chcielibyśmy zaprezentować pierwsze efekty tych prac. 

Kolejny raz za pośrednictwem znaczków turystycznych zapraszamy do Barda i myślimy, że jest to pierwsze w Polsce miasto z tak kompleksową, znaczkową ofertą turystyczną. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zwiedzanie Barda, to właśnie teraz jest ku temu najlepsza okazja, a barwy jesieni jeszcze bardziej spotęgują Wasze doznania. Zarezerwujcie sobie odpowiednią ilość czasu i podążajcie znaczkowym szlakiem, który przeprowadzi Was przez całe miasto, pokazując kolejne atrakcje turystyczne. 

Do grona już istniejących w Bardzie znaczków dołączyły następujące miejsca:

DRÓŻKI RÓŻAŃCOWE W BARDZIE No. 1180

ŹRÓDEŁKO MARYI W BARDZIE No. 1181

Wszelkie informacje o nowościach znajdziecie klikając w powyższe linki, które przeniosą Was do katalogu znaczków. W punkcie sprzedaży znaczki pojawią się zapewne już jutro, więc przybywajcie do Barda i uzupełniajcie tutejszą kolekcję. Będzie nam miło, jeśli przy okazji podeślecie nam zdjęcia ze znaczkami na tle oryginalnych obiektów. A już teraz zapraszamy do zwiedzania tego urokliwego miasteczka i poszerzania swojej znaczkowej kolekcji.