Tuż po tegorocznym  Ogólnopolskim Spotkaniu Kolekcjonerów ZT, które z wiadomych powodów miało formę wirtualną, upomnieliście się o spotkaniową pieczątkę, a właściwie jej projekt, który chcieliście umieścić w swoich dziennikach.

Obiecaliśmy Wam taką grafikę, a że do tej pory nie było na to czasu, dlatego dopiero dzisiaj publikujemy wizerunek tegorocznej pieczęci. 

Jest ona inna niż dotychczasowe piaczątki, bo wirtualna - tak jak spotkanie i każdy może ją sobie wydrukować czy to bezpośrednio w dzienniku kolekcjonera czy na papierze (zwykłym lub samoprzylepnym). Obrazek jaki przygotowaliśmy jest w postaci pliku JPG i można go pobrać bezpośrednio z naszej pobieralni >> w dwóch wersjach (czarny i zielony kontur). Oryginalny rozmiar tej grafiki został zaprojektowany tak, by wydruk zmieścił się w polu dziennika. Wymiary tej pieczątki to 70x45 mm i jeśli w takiej wielkości wyskalujecie sobie plik na wydruku to jego jakość będzie świetna. Wszelkie powiększenia wymiarów mogą i prawdopodobnie odbiją się na zmniejszeniu jakości wydruku (importując plik np. do Worlda - powinniście otrzymać oryginalny rozmiar pieczątki). Mamy jednak nadzieję, że bez większych problemów poradzicie sobie z plikiem i wydrukami. Życzymy przyjemnego uzupełniania turystycznego dziennika i do zobaczenia niebawem.