1000 ZNACZKÓW TURYSTYCZNYCH W POLSCE

To od dawna wyczekiwany przez Was moment i chwila, w której ogłosimy, że tysięcznym znaczkiem w Polsce oznaczone zostało:

EUROPEJSKIE CENTRUM BAJKI W PACANOWIE  No. 1000

Ale to byłoby zbyt proste, powierzchowne, bo przecież przy takiej okazji trzeba powiedzieć coś więcej, pokazać coś szczególnego i szczególnie wyjątkowo się cieszyć z kolejnego osiągniętego "kamienia milowego".

Prezentujemy zatem wizerunek tego wyjątkowego znaczka, znaczka, który jak widzicie ma dwie różne grafiki, ale standardową cenę, która jest ukłonem w stronę turystów, przez lata tak dzielnie kroczących znaczkowymi szlakami. A przechodząc do dalszej części tej premiery chciałoby się powiedzieć, że mamy tak wiele do powiedzenia, że aż słów nam brak. Na szczęście przygotowaliśmy się do tej chwili wcześniej i mamy dla Was pewne video, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Przed nami kolejny tysiąc, a wierzymy, że i 2, a może nawet 3 tysiące znaczków do zrobienia. Będziemy się starali jak to tylko możliwe, aby były to miejsca wyjątkowe. Ale i Wy się starajcie, bo to właśnie turyści są ambasadorami znaczkowej idei w terenie i do od Was zależy dalszy jej rozwój. Zachęcamy do współpracy wszystkich, którym leży na sercu turystyka i znaczkowe kolekcjonerstwo. Zadań do wykonania jest dużo i każdy może dołożyć cząstkę siebie w tworzeniu kolejnych znaczków.

I na tym zakończymy dzisiejsze świętowanie na ekranie. Was zachęcamy do odwiedzania Pacanowa, bo w końcu w każdym z nas jest dziecko, które wkrótce na pewno w sobie odkryjecie. A znaczki, no cóż pędzą do miejsca docelowego i na pewno w ciągu 2-3 dni będziecie mogli je zdobywać o czym na pewno dowiecie się śledząc media społecznościowe.