NOWA WERSJA ZNACZKA

Pozorna cisza na naszej stronie nie oznacza, że nic u nas się nie dzieje. Oj dzieje się, ale są to wydarzenia raczej mało spektakularne, a przynajmniej nie w tej chwili.

Przed sezonem ogarniamy kilka ważnych spraw, a dzisiaj w związku z tym mamy dla Was info o nowym wizerunku znaczka z Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Oczywiście wizerunek znaczka to jedno i tutaj tak naprawdę zmianie uległo jedynie logo parku. My zaś do znaczka dodaliśmy coś jeszcze, co sprawi, że zarówno sam znaczek jak i późniejsze z nim obcowanie będzie dla Was bardziej atrakcyjne i miejmy nadzieję pouczające. Rzecz jasna mamy tu na myśli QR kod prowadzący do odpowiedniego nagrania. 

Zanim jednak powstanie tekst i samo nagranie warto odwiedzić Wielkoplski Park Narodowy, szczególnie teraz kiedy wiosna w natarciu i przyroda budzi się do życia. Wkrótce tamtejsze lasy zazielenią się i będzie naprawdę pięknie. Przybywajcie zatem do parku, zwiedzajcie wystawę przyrodniczą w Jeziorach i nie zapomnijcie pochwalić się znaczkiem.