Dziś zaczynają się wakacje i najwyższa pora ruszyć na znaczkowy szlak. Nasi czescy koledzy dla wszystkich turystów przygotowali nie lada gratkę i jesteśmy pewni, że także polscy turyści z chęcią wezmą udział w tej akcji, tym bardziej, że jest ona związana z Kofolą, którą bardzo lubicie i nie raz daliście tego wyraz podczas Ogólnopolskich Spotkań Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. 

Aby już nie przedłużać podajemy niezbędne szczegóły:

Drodzy kolekcjonerzy,

jak zapewne wiecie z tegorocznej aktualizacji Atlasu - dołączyliśmy do kampanii firmy Kofola zatytułowanej „Tu już znowu pachnie ziołami” i został wydany specjalny Okolicznościowy Znaczek Turystyczny zawierający unikalny kod QR, który po zeskanowaniu bierze udział w konkursie Kofoli z atrakcyjnymi nagrodami.

Obecna sytuacja jest następująca: dostarczyliśmy Okolicznościowe Znaczki Turystyczne KOFOLA do centrów dystrybucyjnych „Kofolaków”, które przekażą je do poszczególnych schronisk i gospód, które są naszymi partnerami - są Znaczkowym Miejscem Turystycznym. Ich lista i wszystkie informacje będą wkrótce na stronie www.KdeVoniKofola.cz. Rozpoczęcie konkursu planowane jest na 7 lipca. To co będzie dalej już nie jest w naszych rękach. Informujemy, że nie będzie możliwe wysłanie tego Okolicznościowego Znaczka Turystycznego kolekcjonerom bezpośrednio od nas z Rýmařova, jak to mamy w zwyczaju. Jednak mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani tym znaczkiem znajdą to miejsce w jednym z sześciuset Znaczkowych Miejsc Turystycznych. A jeśli wypijecie dwie lane Kofole + 10, - CZK dla gospody, ten OZT będzie Wasz :) I nie musicie zdobywać tylko jednego znaczka - w końcu do wygrania są dobrej jakości rowery górskie i rowery elektryczne.

Życzymy powodzenia w konkursie!

Zasady znajdziecie poniżej

---

Konkurs z Okolicznościowym Znaczkiem Turystycznym 2020

W tym roku pierwsza połowa sezonu turystycznego została zaprzepaszczona z powodu epidemii Covid19 ...

Druga połowa tego sezonu powinna się jak najszybciej rozkręcić szczególnie w Znaczkowych Miejscach Turystycznych. Schroniska i restauracje wycieczkowe walczą o przetrwanie i potrzebują z powrotem swoich klientów, aby przenocowali, zjedli obiad, wypili Kofolę, kupili Znaczek Turystyczny... Dlatego bardzo chętnie dołączyliśmy się z kampanii firmy Kofola zatytułowanej „Tu już znowu pachnie ziołami ”.

Ponad sześćset schronisk i restauracji w Znaczkowych Miejscach Turystycznych będzie mieć dla Was ponad 70 000 Okolicznościowych Znaczków Turystycznych! Wypijcie dwie lane Kofole, zostawcie 10 koron dla restauracji, a w ten sposób zyskacie szansę wzięcia udziału w konkursie o cenne nagrody!

Każdy Okolicznościowy Znaczek Turystyczny Kofola zawiera unikalny konkursowy kod QR. Po jego zeskanowaniu za pomocą smartfona możecie się zarejestrować i wziąć udział w konkursie, w którym są do wygrania dobrej jakości rowery górskie i rowery elektryczne. UWAGA - dostęp za pomocą kodu QR do konkursowej strony internetowej jest nie tylko unikatowy, ale także jednorazowy: nie można go już użyć po raz drugi. Listę wszystkich miejsc gdzie można zamówić Kofolę, a które biorą udział w konkursie, można znaleźć na stronie internetowej www.KdeVoniKofola.cz/znamka

Kup 2 lane Kofole i za dzisięć koron uzyskaj Okolicznościowy Znaczek Turystyczny z limitowanej edycji i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

Oferta jest ważna do sprzedania całego nakładu. Więcej informacji na www.KdeVoniKofola.cz/znamka