Jak już zapewne zauważyliście, dopinamy ostatnie szczegóły planowanego na początek października Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych. Co roku twierdziliście, że komunikaty pojawiają się za późno, więc tym razem postanowiliśmy dopilnować wszystkiego wcześniej (i nie był to żart prima-aprillisowy). Dziś przedstawiamy kolejne szczegóły dotyczące spotkania wraz z niezbędnymi plikami.

Spotykamy się w dniach 3-6.10.2024 r., w Zajeździe Jurajskim, w miejscowości Podlesice (woj. śląskie, powiat zawierciański). Miejsce to oferuje spokojne i przestronne otoczenie. Na miejscu, do naszej dyspozycji, będzie duży parking, a dla spragnionych kontaktów z naturą - duża ogrodowa altana przy obiekcie hotelowym. W ośrodku jest możliwość zakupienia przekąsek. Ponadto w miejscowości znajduje się interesujący zabytkowy kościół z głównym ołtarzem w kształcie groty w Lourdes. Jeżeli ktoś chciałby czas wolny (sobota) spędzić na dwóch kółkach, a ma możliwość zabrać ze sobą rower – są również trasy rowerowe.

Dojazd do Podlesic możliwy jest środkami komunikacji publicznej (do Zawiercia kursują pociągi, natomiast od Zawiercia do Podlesic możliwy jest przejazd komunikacją busową dwóch przewoźników regionalnych).

Jeśli chodzi o formalności dotyczące zakwaterowania to przedstawiają się one następująco. Zajazd Jurajski dysponuje pokojami 2, 3, 4, 5-osobowymi. W pokojach dostępne są ręczniki. Każdy pokój posiada także łazienkę. Zameldowanie możliwe jest od godziny 15:00, natomiast wymeldowanie w dniu wyjazdu do godziny 10:00. Zakwaterowania uczestników spotkania, na podstawie zgłoszenia wysłanego w formularzu, dokonuje Agata jako przedstawiciel organizatora.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosilibyśmy o rozsądny wybór pokoi dwuosobowych i nieblokowania ich dla uczestników „rodzinnych”. Prosimy o zapoznanie się z informacją i podjęcie przemyślanej decyzji, z uwagi na to, iż tegoroczne zapisy są bez tradycyjnych zaliczek.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego będzie wiążące co do uczestnictwa w spotkaniu. Nieprzemyślane zgłoszenia będą skutkować pokryciem ewentualnych kosztów związanych z rezygnacją. Liczymy na Wasze zrozumienie.

Zgłoszenia przyjmujemy od 1 maja do 30 czerwca (formularz w dolnej części strony).

Ramowy plan spotkania znajduje się poniżej. Szczegółowy, godzinny, podamy przed spotkaniem. Dodatkowo, każdy z uczestników takowy plan otrzyma. Pozostałe informacje na temat spotkania znajdują się w poprzednich komunikatach, które dla wygody zebraliśmy w jednym miejscu (dostaniecie się do niego poprzez lewe menu - Spotkanie Ogólnopolskie 2024)

UWAGA ! - formularz należy zapisać na dysku swojego urządzenia, po czym wypełnić wymagane pola, nie zmieniając pozostałej zawartości. Po wypełnieniu, formularz należy zapisać i wysłać na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl w tytule wiadomości należy wpisać "Spotkanie 2024" .

Uwaga! Na każde zgłoszenie udziału w spotkaniu odpowiadamy. Sprawy te nie są załatwiane „od ręki”, jednak każdy odpowiedź otrzyma. Potwierdzenie to jest zatem gwarancją, że zgłoszenie otrzymaliśmy. Gdyby po dwóch dniach nadal nie było odpowiedzi z naszej strony, wówczas to znak, że wiadomość do nas nie dotarła.

Formularz zgłoszeniowy Plan spotkania
pdf pdf

 

Zespół Znaczków Turystycznych