Tym razem to nie premiera, ale jesteśmy przekonani, że informacja, jaką dla Was przygotowaliśmy, na pewno wielu kolekcjonerów zainteresuje.

Dzisiejszy materiał dotyczy znaczka wydanego 19 grudnia 2015 roku, a przedstawiającego Arboretum w Wojsławicach na Dolnym Śląsku. Miejsce to przez wielu z Was jest doskonale znane i bardzo lubiane. A że tamtejszy ZT właśnie doczekał się zmiany grafiki, na pewno wielu kolekcjonerów wróci do Wojsławic.

Zachęcamy do tego szczególnie teraz, kiedy roślinność wybuchła ogromem barw i zapachów. Jak wiecie ogród zmienia się przez cały rok, a w Wojsławicach dodatkowo ciągle przybywa atrakcji i na pewno arboretum jakie widzieliście rok temu nie jest tym, które zastaniecie dzisiaj.

Prezentowany znaczek w tym tygodniu zostanie wysłany do zamawiającego, więc w najbliższym czasie (pewnie pod koniec przyszłego tygodnia), pojawi się w kasach biletowych arboretum. Zapraszamy do zwiedzania i liczymy na jakieś relacje :-)

Przypominamy również, że nowa wersja znaczka dostępna jest tylko w Wojsławicach. W centrali do wyczerpania zapasów dostępna będzie wyłącznie wersja stara.