Po sobotniej premierze i jednym dniu odpoczynku pora dobrze rozpocząć kolejny tydzień. I tym razem mamy dla Was premiery z południowo-wschodniej Polski. 

Na najnowszych znaczkach przedstawiono:

GÓRY PIEPRZOWE W SANDOMIERZU - REZERWAT PRZYRODY  No. 984

WĄWÓZ ŚWIĘTEJ KRÓLOWEJ JADWIGI W SANDOMIERZU  No. 985

Zapewne wielu z Was miało już możliwość odwiedzić Sandomierz i tutejsze atrakcje. Jeśli jednak jeszcze ich nie zwiedziliście to właśnie macie ku temu doskonałą okazję. Znaczki turystyczne powstają w różnych miejscach kraju, czasem w takich, które już odwiedzaliście. Zawsze jednak nowe znaczki są pretekstem do kolejnych odwiedzin danej atrakcji, bo w końcu świat się zmienia, muzea organizują nowe wystawy, a przyroda zmienia się niemal każdego dnia oferując nam mnogość widoków, barw i atrakcji. I tak też będzie z miejscami, które za pośrednictwem znaczków chcemy Wam dzisiaj pokazać. Odwiedzajcie je w różnych porach roku, a nie raz, nie dwa zaskoczą Was one zmiennością.

Paczka ze znaczkami fizycznie dotarła do miejsca sprzedaży, także teoretycznie już powinny być dostępne dla turystów. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abyście przed wizytą upewnili się telefonicznie czy znaczki już są. Różne przeciwności losu czasem płatają nam figla i lepiej w taki sposób się zabezpieczyć. Zapraszamy do Sandomierza.