Kolejne znaczkowe nowości, które chcielibyśmy Wam dziś pokazać prezentują się jak na obrazku z prawej strony, a powstały dzięki staraniom miejscowego Centrum Informacji Turystycznej, Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi oraz Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.  

Jeszcze ciepłe i pachnące świeżością znaczki właśnie podróżują do miejsca przeznaczenia i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to od najbliższego czwartku tj. 29 sierpnia, będą dostępne w sprzedaży

RATUSZ W SŁUPSKU  No. 866

BIAŁY SPICHLERZ MUZEUM POMORZA ŚRODKOWEGO W SŁUPSKU  No. 867

Tymczasem w oczekiwaniu na dotarcie przesyłki na miejsce zachęcamy do zapoznania się z opisami przedstawionych na znaczkach obiektów. Przypominamy, że wszelkie informacje  obiektach, miejscach sprzedaży, odnośniki, znajdziecie na podstronie danego znaczka (wystarczy kliknąć w wybrany link powyżej).

Gorąco zachęcamy do oglądania i zwiedzania powyższych obiektów, a z tego co wiemy będziecie tu mieli co robić. Mamy nadzieję, że pochwalicie się swoimi wrażeniami z tych miejsc czy to w formie komentarza czy jako relacji. Czekamy na wieści i zapraszamy do zwiedzania Słupska.