Aktualna sytuacja wielu z nas zmusiła do zaszycia się w domowych zaciszach. Coś w tym czasie trzeba robić i wielu kolekcjonerów właśnie teraz przegląda swoje znaczkowe zbiory. Ruszyły też zapytania w sprawie starych wersji znaczków, dlatego kontynuując naszą akcję z jesieni, udostępniamy aktualną listę "białych kruków", w które można się zaopatrzyć.

Jest to praktycznie jedna z ostatnich okazji, aby wejść w posiadanie znaczków, których wizerunki zostały zmienione. Może warto to połączyć z zakupem znaczków, których się Wam z różnych powodów nie udało zdobyć w czasach normalności? W tym przypadku trzeba wysłać również dowody pobytu. Piszemy o tym dlatego, że w tym okresie jest więcej czasu na realizację brakujących ZT i starych wersji. Kiedy to wszystko się skończy, trzeba będzie się zająć na pierwszym miejscu powstawaniem nowych ZT. Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą sytuację. Jeżeli więc ktoś chciałby wejść w ich posiadanie, można zamówić te znaczki tradycyjnie na info@znaczki-turystyczne.pl, podając nr i ilość oraz wyraźnie zaznaczając, że chodzi o stare wersje. Cena starych wersji znaczków pozostaje stara, czyli 7 zł/szt., cena nowych 8 zł/szt. plus koszty przesyłki.

UWAGA ! Oferowane znaczki stanowią tylko i wyłącznie wartość archiwalną i nie mogą brać udziału w grze (tak więc można je zamawiać bez potwierdzeń). Ich matryce zostały zniszczone, jak również ich kupony (poprzez przedziurkowanie numeru).

Poniżej lista dostępnych na chwilę obecną znaczków:  

13 Znaczek Turystyczny - Schronisko PTTK - Orlica  BRAK!
22 Chata górska Cyrla  BRAK!
41 Schronisko Nad Smolnikiem 
48 Znaczek Turystyczny - Schronisko na Błatniej  BRAK!
75 Znaczek Turystyczny - Leśny Kompleks Promocyjny Bory Lubuskie
119 Znaczek Turystyczny - Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej  BRAK!
144 Znaczek Turystyczny - Średniowieczna Osada Górnicza w Złotym Stoku
309 Znaczek Turystyczny - Stargard Szczeciński - Brama Portowa (Brama Młyńska)
357 Znaczek Turystyczny - Park Miniatur w Pobiedziskach
525 Znaczek Turystyczny - Muzeum Regionalne w Wiślicy
539 Znaczek Turystyczny - Muzeum Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie  BRAK!
555 Znaczek Turystyczny - Muzeum Regionalne Dom Grecki
602 Znaczek Turystyczny - Kopalnia Zabytkowa Rud Srebronośnych w Tarnowskich Górach

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą znaczkowych gadżetów, które wyszczególniliśmy na osobnej podstronie - "Sklepik ZT".

Może warto właśnie przy okazji zamawiania starych wersji znaczków, pokusić się także o inne gadżety i wszystko zrealizować w ramach jednej przesyłki, łącznie z brakującymi ZT, jeżeli takich nie zdobyliście z różnych przyczyn.