Nadciąga pierwszy takie majowy weekend, w czasie którego większość z nas nie wyruszy na szlaki. A jeszcze niedawno mieliśmy nadzieję na małą zmianę w tej sprawie. Cóż, pozostało zatem zwiedzanie wirtualne i dzisiaj premiera, która właśnie do tego ma Was zachęcić. 

Być może już wcześniej widzieliście w mediach społecznościowych zapowiedź dzisiejszej premiery i wizerunek jednego znaczka. Dziś upubliczniamy wizerunki kolejnych trzech znaczków, które po ustaniu zagrożenia będziecie mogli zdobywać, zwiedzając atrakcje jakie na Was czekają na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych. 

Na najnowszych znaczkach przedstawiono kolejno. 

PARK NARODOWY GÓR STOŁOWYCH  No. 965

EKOCENTRUM PARKU NARODOWEGO GÓR STOŁOWYCH  No. 966

BŁĘDNE SKAŁY - GÓRY STOŁOWE  No. 967

SKALNE GRZYBY - GÓRY STOŁOWE  No. 968

Jednak wiecie doskonale, że turystycznych atrakcji w Górach Stołowych jest znacznie więcej, dlatego gdy już będzie taka możliwość koniecznie musicie je odkryć osobiście. 

Tymczasem zachęcamy do lektury opisów poszczególnych miejsc. Warto odwiedzić parkową stronę internetową, a jeśli ktoś już teraz chce wyjść w góry to śmiało użyjcie wirtualnych map, gdzie wiele miejsc można przedreptać nie ruszając się z domu. Za jakiś czas na pewno przetrzecie szlaki osobiście, a wtedy zdobyte znaczki na pewno będą cieszyły jeszcze bardziej.