Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów ZT zbliża się wielkimi krokami. Już tylko 44 dni dzielą nas od dnia, w którym się spotkamy, a tylko 23 dni zostały na zgłaszanie swojego uczestnictwa. Przypominamy więc, że do 20 września czekamy na Wasze zgłoszenia. Ilość wolnych miejsc z dnia na dzień jest zmniejsza. 

Zwróćcie też uwagę na fakt, że musimy zarejestrować wszystkich uczestników spotkania, bez względu na to czy będziecie nocowali czy nie, czy pojawicie się i zostaniecie na godzinę, czy na cały dzień. Musimy przygotować dostateczną ilość miejsc na sali spotkań, a także wiele innych drobnych rzeczy jak choćby identyfikatory, więc o zgłoszenia prosimy dosłownie wszystkich.

Już teraz możemy zdradzić, że w ramach spotkania wraz z lokalnym organizatorem planujemy dodatkowe atrakcje. Nie pozwólcie, by coś Was ominęło i pamiętajcie, że nasze spotkanie to wielkie święto znaczkowych kolekcjonerów i jedna z nielicznych okazji do poznania osób o podobnych zainteresowaniach, a także możliwość przyjemnego spędzenia czasu w rodzinnej atmosferze.

Wszelkie informacje nt. spotkania znajdziecie w specjalnej zakładce w lewym menu - Spotkanie Ogólnopolskie 2018.

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2018 r. Wysyłajcie je na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki (100 zł /os. - a nie dowolnie przez siebie wyliczoną kwotę) na konto, które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe !!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 511 739 799

Formularz zgłoszeniowy Mapka
pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.

Zespół Znaczków Turystycznych