Drodzy Kolekcjonerzy,

Nasza spółka macierzysta z Rýmařova w Czechach szuka nowych partnerów do rozszerzania idei Znaczków Turystycznych w Austrii, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej.

Czy znacie kogoś, kto kocha turystykę, mieszka lub pracuje za granicą i dla którego jego hobby może stać się zawodem lub powołaniem? Kogoś, kto chciałby reprezentować projekt Znaczków Turystycznych i powiązać z nim swoje życie? Nie chodzi tutaj o nic mniej ważnego!

Brana jest także pod uwagę firma, która chce rozszerzyć swoją działalność, rozłożyć swoje ryzyko lub zapobiec wypaleniu swych pracowników, działająca czy to w branży turystycznej, czy w jakiejkolwiek innej branży ... Firma, która przekona się, że w Znaczkach Turystycznych jest coś magicznego, co jest w stanie żyć własnym życiem. Jako zapaleni kolekcjonerzy ZT dobrze wiecie, o czym mówimy :-)

Aby uzyskać więcej informacji w języku niemieckim i angielskim, skontaktuj się z naszymi kolegami z Rýmařova za pośrednictwem poczty elektronicznej office@turisticke-znamky.cz

Dziękujemy za pomoc!