Po nieco ponad miesiącu wracamy ze znaczkową premierą na Dolny Śląsk. Tym razem chcemy Wam pokazać dwie miejscówki w pobliżu trasy Bolków - Jelenia Góra, bo całkiem możliwe, że będziecie w tych stronach podczas tegorocznego weekendu majowego. 

Prezentowane znaczki być może sprawią, że zamiast leniuchować, wybierzecie bardziej ambitną opcję i ruszycie na szlak, zdobywając kolejne cele turystyczne.

Do grona znaczkowych miejsc dołączyły:

FOLWARCZNA - SZCZYT W GÓRACH KACZAWSKICH No. 1278

ZAMEK BOLCZÓW W JANOWICACH WIELKICH No. 1279

W tym miejscu tradycyjnie zachęcamy do odwiedzenia wymienionych powyżej miejsc oraz do zapoznania się z ich opisami. Tradycyjnie też zachęcamy do tego, aby po zdobyciu znaczka, wpisać kilka słów komentarza na podstronie znaczka. Ostatnio o tym zapominacie, a wielokrotnie w komentarzach znaleźć można istotne informacje dla zwiedzających.

Znaczki praktycznie już docierają do miejsca swojego przeznaczenia i pewnie lada dzień trafią do sprzedaży. Będzie nam miło, jeśli zdobywając Folwarczną albo Zamek Bolczów zrobicie sobie z tymi znaczkami zdjęcie i podzielicie się swoimi wrażeniami z wycieczek znaczkowym szlakiem.