ZT Wolsztyn, ObraWiemy, że nie zawsze chcecie wiedzieć o znaczkach z dużym wyprzedzeniem, ale te, które chcemy Wam zaprezentować dzisiaj mogą mieć kluczowy związek z wyprawami, które planujecie. W  związku z powyższym właśnie dzisiaj zdecydowaliśmy się na ich premiery. 

Wspominaliśmy już wcześniej, że w okolicach Wolsztyna pojawią się inne znaczki turystyczne i oto dzisiaj możemy zdradzić więcej szczegółów na ten temat. Dzięki Gminie Wolsztyn, która jako kolejna w okolicy przyjęła znaczkową ideę i w ten sposób postanowiła promować lokalne zabytki i atrakcje turystyczne, już od przyszłego tygodnia, od 6 czerwca w obiegu pojawią się następujące znaczki:  

KOŚCIÓŁ FARNY NMP NIEPOKALANIE POCZĘTEJ W WOLSZTYNIE  No. 388

PARK MIEJSKI W WOLSZTYNIE - DĄB MARCINA ROŻKA  No. 389

POCYSTERSKI ZESPÓŁ KLASZTORNY W OBRZE  No. 390

Gorąco zatem zachęcamy do zapoznania się z nowymi Znaczkowymi Miejscami Turystycznymi i do uwzględnienia ich w swoich najbliższych wyprawach znaczkowym szlakiem. Mamy nadzieję, że zechcecie podzielić się z nami relacjami z tych wycieczek, do czego równie mocno zachęcamy. Czekamy także na Wasze fotki obiektów, które chętnie umieścimy w galeriach danych znaczków.