Na początku 2019 roku stworzyliśmy taki oto mini kalendarz drewniany z wymiennym kalendarium. Wersja startowa kalendarza posiadała gotowe kalendarium jednak rosnące koszty druku i dystrybucji takich kalendariów skłoniły nas do tego, by zaprzestać ich drukowania. Wyliczyliśmy, że o wiele tańsze będzie indywidualne drukowanie kalendarium przez posiadaczy kalendarzy niż wydruk hurtowy i przesyłka. I właśnie dlatego od stycznia 2020 roku udostępniamy każdemu gotowy plik kalendarium - wystarczy wydrukować, wyciąć wzdłuż zaznaczonych linii i skleić lub zszyć górną krawędź, a pod kalendarium podkleić taśmę magnetyczną.

W ubiegłym roku zdecydowana większość posiadaczy kalendarzy poradziła sobie z wydrukiem i złożeniem kalendarium co nas bardzo cieszy. Okazało się przy tym, że taka manualna praca była dla części osób świetnym relaksem i sposobem na wypełnienie wolnego czasu. A że czasy mamy jakie mamy to i tym razem udostępniamy plik z kalendarium. Skoro Sylwestra spędzimy w domach to może warto w tym czasie przygotować kolejne kalendarium?

Tym razem kalendarium troszkę się zmieniło. Zrobiliśmy je od nowa, zbudowaliśmy nowy szablon zmieniliśmy czcionki, niektóre odstępy i kilka innych technicznych drobnostek. Wszystko po to, aby w przyszłości nie trzeba było przeklepywać całych miesięcy i odrobinę zautomatyzować proces tworzenia projektu. Celowo w kalendarium nie ma żadnych imprez znaczkowych z wyjątkiem tej najważniejszej, planowanej na drugi weekend października - mamy nadzieję, że tym razem dojdzie ona do skutku.

Kalendarium zostało sprawdzone przez trzy osoby i teoretycznie nie zawiera błędów, co nie oznacza, że ich nie ma. Gotowy plik zawieszamy w naszej pobieralni >> jednak zanim zdecydujecie się na jego wydrukowanie zerknijcie na poszczególne strony. Może ktoś z Was dostrzeże jakiś drobny błąd, wówczas bardzo prosimy o zgłoszenie jego adminowi, który poprawi co trzeba. 

Osoby, które chciałyby posiadać u siebie taki mini kalendarz informujemy, że mamy jeszcze kilka egzeplarzy. Niestety mają one kalendarium z 2019 roku, dlatego abyście nie byli stratni obniżyliśmy pierwotną cenę kalendarza i jedyne co trzeba zrobić, aby był on pełnowartościowy to wydrukować i złożyć nowe kalendarium. Wszystkie informacje nt. tych kalendarzy znajdziecie w zakładce "Sklepik ZT" w lewym menu. Zapraszamy do lektury.