podsumowanie2015Za dokładnie 14 dni spotykamy się na pierwszym w tym roku regionalnym spotkaniu kolekcjonerów ZT w Szczecinie.

W ostatnim czasie organizatorzy zasypali Was prawdziwą lawiną informacji i danych dotyczących tego wydarzenia, a dziś w nocy w Waszych skrzynkach pocztowych pojawił się kolejny komunikat.

Na prośbę organizatorów spotkania publikujemy tu najważniejsze jego fragmenty z prośbą o uregulowanie wszelkich zobowiązań i dostarczenie niezbędnych informacji. 

Przede wszystkim zachęcamy do zapoznania się szczegółowo z treścią otrzymanego e-maila, w którym organizatorzy proszą m.in o podanie informacji o zniżkach jakie posiadacie. 

Spotykamy się w holu dworca głównego PKP w Szczecinie. Stąd do podziemi schodzimy całą grupą, a w tym czasie organizatorzy dokonają zakupu biletów (dlatego też potrzebna jest informacja kto i jakie zniżki posiada). 

Prawo do ulgi na bilety posiadają: uczniowie, studenci, nauczyciele, emeryci i renciści, osoby niepełnosprawne oraz dzieci od 6 roku życia. Dzieci poniżej 5 roku życia mają wstęp darmowy.  

Prosimy o niezwłoczne podanie tych informacji organizatorom, gdyż znacznie usprawni to zakup biletów i dalsze zwiedzanie obiektu. 

Nie jest też tajemnicą, że w czasie spotkania pojawi się nowy ZT i tu także organizatorzy proszą o podanie informacji, kto i ile znaczków będzie kupował. Znaczki zostaną kupione hurtem, a następnie każdy swoje egzemplarze odbierze od organizatorów i ureguluje płatności. 

Wszelkie informacje dotyczące spotkania podane macie w e-mailach jakie rozsyłali organizatorzy. Plik ze szczegółowymi wyjaśnieniami z podaniem miejsca spotkania i wielu innych istotnych spraw znajdziecie poniżej.

Komunikat nt. spotkania

Spotkanie tuż, tuż, więc zachęcamy do szybkiego uporania się z wszystkimi wymaganymi zgłoszeniami i już bezstresowe oczekiwanie na spotkanie.