NAGRADZAMY AKTYWNYCH ....

nagradzamy ...W dzisiejszym porannym newsie na FB pisaliśmy o pewnym bonusie, którym w tym przypadku są nagrody. Mieliśmy o tym napisać już w środę, ale różne inne wydarzenia sprawiły, że wiadomość tę przekazujemy Wam dopiero na weekend.

Otóż od pewnego czasu prosimy Was o różnego rodzaju pomoc, czy to przy kompletowaniu zdjęć, czy też publikowaniu materiałów z wypraw znaczkowym szlakiem, czy też o wpisywanie komentarzy na kartach znaczków, które później pomagają nam i innym turystom rozeznać się w sytuacji panującej w danym miejscu.

I tak w styczniu i lutym postanowiliśmy bliżej przyjżeć się właśnie komentarzom. Okazało się, że na stosunkowo wyrównaną ilość zgłoszeń dostępności znaczków (styczeń - 204, luty - 264), turyści wpisali zaledwie 81 i 82 komentarze w poszczególnych miesiącach. O tym jak ważne są komentarze wspominaliśmy nie raz i także w ciągu minionych miesięcy nie raz mieliśmy okazję się przekonać. Coraz częściej też przekonują się o tm sami turyści i coraz więcej osób, szczególnie nowych, namiętnie pisze komentarze. W związku z powyższym postanowiliśmy podziękować za zaangażowanie tym z Was, którzy właśnie w pisaniu komentarzy do zdobytych znaczków wiedli prym w minionych dwóch miesiącach.

I tak jeśli chodzi o styczeń to komentującym liderem okazał się Grzegorz z Warszawy, który pokusił się o komentarze przy 16 zdobytych znaczkach, zresztą robi to regularnie w ciągu kilku dni od zdobycia kolejnych ZT. W lutym natomiast totalnie zaskoczył nas Robert z Krosna Odrzańskiego, który komentarze wpisał przy 25 ZT. Tu sytuacja jest o tyle radosna, że jeszcze rok temu Robert był zażartym przeciwnikiem pisania komentarzy i uważał, że nic one nie dają, ale jak się wielokrotnie przekonał to kopalnia wiedzy nt. znaczkowej sytuacji w terenie. Wymienionym osobom w podziękowaniu za zaangażowanie postanowiliśmy przyznać skromne nagrody w postaci puszek na znaczki. Jedna z nich jest co prawda mniejsza, ale ma podwójną funkcję (może być użyta także jako skarbonka). Nagrody wkrótce wyślemy pocztą.

I tak sobie pomyśleliśmy, że fajnie jest tak nagradzać i na pewno co miesiąc lub najdalej dwa, będziemy się starali różnego typu nagrody przyznawać. Raz będą to nagrody za komentarze, innym razem za materiały jakimi dzielicie się na FB, a jeszcze innym razem za zdjęcia, które przesyłacie do znaczkowych galerii. Pomysłów mamy sporo, a nagrody zapewne wielu z Was ucieszą, bo w żadnym innym miejscu nie będzie można ich zdobyć. Działajcie zatem i bądźcie aktywni.