Informujemy, że od pierwszego marca zmianie uległa oferta na personalizowane dzienniki turystyczne. Od tej pory wszystkie dzienniki z indywidualnym grawerem nie będą miały metalowego logotypu Znaczków Turystycznych na tytułowej stronie. Logotyp ten zastąpiony zostanie jego formą grawerowaną.

Dodatkowo informujemy, że wkrótce także dzienniki standardowe posiadać będą nową formę logotypu. Aktualnie posiadamy jeszcze kilkanaście szt. starych dzienników standardowych i po ich wyprzedaniu wszystkie dzienniki posiadać będą wyłącznie grawerowaną różę wiatrów. 

I na tym niestety zmiany się nie kończą, bowiem jak wszystko w 2020 roku, podrożały także dzienniki, które odpowiednio kosztują teraz 30 zł za dziennik uniwersalny i 35 zł dziennik z grawerowanym napisem. Szczegóły znajdziecie w zakładce "Sklepik ZT".

Reasumując: dzienniki z grawerem występują od 1 marca tylko w formie z grawerowanym logo, natomiast dzienniki standardowe (bez personalizacji) w nowej formie sprzedawane będą po wyprzedaniu aktualnego zapasu.

Jeśli ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem starego dziennika (nie personalizowanego), proszony jest o złożenie stosownego zamówienia..