GŁOSOWANIE NA NAJŁADNIEJSZY ZNACZEK TURYSTYCZNY 2015 ROKU

Temat głosowania na "Najładniejszy Znaczek Turystyczny 2015 roku" nie dawał nam spokoju od początku roku. Do tego sami turyści przy każdej okazji przypominali nam byśmy o tym nie zapomnieli, więc siłą rzeczy kiedyś ten plebiscyt musieliśmy ogłosić. Niestety ostatnio cierpieliśmy na chroniczny brak czasu, w związku z czym realizacji tematu głosowania na "Najładniejszy ZT 2015 roku" podjęliśmy się w chwili gdy mamy największy wysyp publikacji. Postanowiliśmy jednak do końca kwietnia sprawę Znaczka Roku zamknąć i oto dzisiaj startujemy z głosowaniem.

znaczekroku2015Zanim jednak przejdziecie do modułu z możliwością głosowania należą się małe wyjaśnienia. Z powodu braku czasu potrzebnego na przygotowanie profesjonalnego systemu głosowań, zdecydowaliśmy się na gotowy system, który może nie jest szczytem naszych marzeń, ale zawiera podstawowe funkcje, na których nam zależało. Przed głosowaniem zalecamy zapoznać się z listą i wizerunkami znaczków wydanych w 2015 roku, (ułożone są one wg. kolejności powstawania zarówno w wykazie jak i w module głosowania), zapisanie/zapamiętanie numeru wybranego znaczka, a następnie przejście do podstrony umożliwiającej oddania głosu.

W głosowaniu udział biorą wszystkie Znaczki Turystyczne wydane w 2015 roku. Głosowanie przewidziane jest do 15 kwietnia, po czym wyłonionych zostanie 10 ZT z największą ilością głosów. W przypadku wyrównanego rozkładu głosów, zastrzegamy sobie prawo do zwiększenia ilości znaczków, które wezmą udział w drugiej turze głosowania, która pozwoli wyłonić "Najładniejszy Znaczek Turystyczny 2015 roku". Zapraszamy zatem do głosowania, a ewentualne pytania można kierować poprzez nasze forum dyskusyjne. 

Przejdź do listy znaczków wydanych w 2015 roku >>

Oddaj głos na wybrany znaczek >>