KOMUNIKAT O SPOTKANIU KOLEKCJONERÓW ZT W CZECHACH

Drodzy kolekcjonerzy!!!

W imieniu czeskich kolekcjonerów serdecznie zapraszamy na spotkanie jakie odbędzie się w dniach 7-10 maja 2015 r. w bajecznym skalnym mieście Adršpach /Czechy, kilkanaście kilometrów od granicy z Polską/. Mamy zarezerwowanych 20 miejsc noclegowych. Chętnych prosimy o zgłoszenie się w nieprzekraczalnym terminie do 20.12.2014 r. na info@znaczki-turystyczne.pl

adrspachZakwaterowanie i wyżywienie w Pensjonacie ADRŠPACH 24  http://www.pl.adrspachpension.cz

Koszt 1 nocy za osobę (ze śniadaniem) 500 Kč + opłata klimatyczna 15 Kč. Obiady indywidualnie na wycieczkach. Kolacja będzie w pensjonacie. Jedna z kolacji może być grillowana. Cena kolacji - 120 Kč.

W programie zwiedzanie Adršpašských i Teplických skał-unikalnego Skalnego Miasta z formami skalnymi wyrzeźbionymi przez naturę ze skalnym wodospadem, szmaragdowym jeziorem oraz górne jeziorko gdzie ciekawą atrakcją jest przepływ wieloosobowymi tratwami. W programie jest również zwiedzanie skalnego miasta Ostaš i szczytu Hvězda.

Będzie też wspólna wycieczka do klasztoru benedyktynów w Broumovie, gdzie będzie nas oprowadzać sam benedyktyński mnich. Niezwykle ciekawe miejsce, które warto zobaczyć. Jest tam między innymi barokowa biblioteka klasztorna z cennymi zbiorami ksiąg, kościół, zakrystia, a także ciekawostka - najlepiej odwzorowana kopia Całunu Turyńskiego, jedyna w Europie na północ od włoskich Alp.

O szczegółach dotyczących opłat poinformujemy indywidualnie po zgłoszeniu chęci uczestnictwa. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!!!