CHARYTATYWNY ZNACZEK TURYSTYCZNY – NIECH ŻYJE UKRAINA!

Drodzy kolekcjonerzy Znaczków Turystycznych.

Pod koniec lutego ubiegłego roku Ukraina i cała Europa stanęły przed koniecznością stawienia czoła wojnie i nienawiści. Duchem i sercem jesteśmy z ukraińskimi sąsiadami, i chcemy wspierać działania, prowadzące do uzyskania pokoju, jak również niosące pomoc poszkodowanym w tym konflikcie.

W marcu ubiegłego roku, na wzór naszych czeskich kolegów, wydaliśmy specjalny Znaczek Charytatywny „Niech żyje Ukraina”. Sprzedaż tego znaczka cieszyła się dużym powodzeniem i dała niemałe środki, które przeznaczyliśmy na pomoc Ukrainie. Wojna trwa już niemal rok i w związku z tym chcemy kontynuować działalność charytatywną i również w tym roku nieść pomoc. Właśnie dlatego postanowiliśmy wydać kolejny Znaczek Charytatywny.

Jego koszt to minimum 20 zł, jeżeli ktoś ma potrzebę kupić go za większą kwotę, nie stawiamy przeszkód. Znaczek ten można zamówić w naszej centrali przy uzupełnianiu kolekcji lub osobno, ale wtedy musimy naliczyć opłatę za przesyłkę. Dochód ze sprzedaży Charytatywnego Znaczka Turystycznego przekażemy w całości na konto zbiórki POMOC DLA UKRAINY, prowadzonej przez Caritas Polska. Wypis z takiej zbiorowej wpłaty będziemy upubliczniać raz na kilka tygodni.

Zachęcamy do wsparcia tego projektu, dzięki czemu i Wy możecie mieć realny wpływ na pomoc Ukrainie. Niniejszy Znaczek Charytatywny będzie nie tylko cegiełką i elementem uzupełniającym Wasze kolekcje, ale i przypomnieniem, jak ulotna jest wolność, pokój i braterstwo. Warto zjednoczyć swoje siły, aby przeciwstawić się tyranii. Pomagając Ukrainie, bronimy nie tylko naszych sąsiadów, ale także działamy na rzecz pokoju w pozostałej części Europy.

Zespół Znaczków Turystycznych Polska

UWAGA! Charytatywny Znaczek Turystyczny można zamówić wyłącznie wysyłając e-mail na adres info@znaczki-turystyczne.pl. Prosimy nie wpłacać z góry pieniędzy na nasze konto firmowe, tylko oczekiwać na wiadomość zwrotną z fakturą, w której podamy wszelkie niezbędne dane. Składając zamówienie podajemy dane osoby zamawiającej wraz z adresem oraz deklarujemy kwotę jaką chcemy wpłacić. Po otrzymaniu faktury wpłacamy dokładnie taką kwotę jak na fakturze.

Przy zamówieniu koniecznie trzeba zaznaczyć, który Charytatywny Znaczek jest zamawiany (z 2022 czy 2023 roku). Brak takiej informacji traktujemy jako znaczek z 2023 r.