Pamiętacie wrześniowy konkurs z nagrodami w postaci koszulek z wizerunkiem Zamku Joannitów w Łagowie. Tak, tak, obiecaliśmy wtedy, że wkrótce rozdamy kolejne koszulki i właśnie dzisiaj nadszedł ten moment. Pogoda za oknami poprawiła się i przypomniała nam o rychłej konieczności wskoczenia w bardziej wiosenne ubiory czyli właśnie koszulki. 

O nagrodach pisaliśmy dokładniej we wrześniowym materiale. Dziś powtórzymy tylko, że do rozdania zostały nam dwie ostatnie koszulki (damska i męska) - obie w rozmiarze L (wymiary w dolnej części artykułu).

Podobnie jak ostatnio tym razem także promocję kierujemy do wszystkich fanów naszego profilu na facebooku, więc aby wziąć udział w losowaniu koszulek trzeba lubić nasz profil na FB. Dlatego też w losowaniu wezmą udział tylko osoby, które polubią nasz dzisiejszy post "promocyjny" i jednocześnie lubią nasz profil. Klikać "lubię to" można do najbliższej soboty do godziny 20:00. Wszystkie lajki z tej godziny zostaną zapisane i w niedzielę w godzinach okołowieczornych przedstawimy Wam relację z losowania koszulek i listę szczęśliwców. Osoby, które wygrały koszulki ostatnim razem w losowaniu nie będą brane pod uwagę. 

 

Wszystkie koszulki, które posiadamy występują w rozmiarze L i mają następujące wymiary:

damskie (białe) A: 48 cm, B: 64 cm,

męskie (czarne) A: 57 cm, B: 74 cm,

 

Zapraszamy Was do sprawdzenia swoich wymiarów, a później do zabawy. Życzymy miłej zabawy.