Dziś za sprawą najnowszych znaczków turystycznych chcielibyśmy raz jeszcze zaprosić Was do zwiedzania Parku Książęcego w Zatoniu. Od czasu kiedy pojawił się w tym miejscu pierwszy znaczek, wiele się zmieniło i dziś park jest atrakcją chętnie odwiedzaną przez turystów. Warto więc poznać go nieco dokładniej i z pewnością pomogą w tym prezentowane dzisiaj znaczki, które przedstawiają:

ALTANA RÓŻANA W PARKU KSIĄŻĘCYM W ZATONIU No. 1172

DĄB TALLEYRANDA W ZATONIU No. 1173

Z obiektami przedstawionymi na znaczkach wiążą się pewne historie i legendy. Postaramy się o nich wspomnieć w audiobedekerze jaki będzie powiązany ze znaczkami. Tymczasem musi Wam wystarczyć opis z podstron nowych znaczków. A jeśli chcecie wiedzieć więcej, to z pewnością w Zatoniu znajdziecie wszelkie fakty na ten temat. Pora na odwiedzenie parku jest wprost wyśmienita, a jesteśmy pewni, że w najbliższych tygodniach z dnia na dzień park będzie coraz piękniejszy.

Znaczki w Zatoniu pojawią się już dzisiaj po południu. Odwiedźcie Zatonie koniecznie, szczególnie że w najbliższy weekend w pobliskiej Zielonej Górze rozpoczyna się coroczne Winobranie. Jest więc podwójna okazja do wizyty w tych okolicach i możliwość połączenia przyjemnego z jeszcze przyjemniejszym.