OSTATNIE .... W TYM ROKU ZNACZKI KOLEKCJONERA

Lista polskich zdobywców Znaczków Kolekcjonera cały czas się rozrasta, a to oznacza, że gra kolekcjonerska się rozwija i mimo kilku miesięcy od zakończenia wakacji wciąż spływają do nas kupony ze znaczków, które wtedy zdobyliście.

ZK2016 4Ostatnie tygodnie tego roku postanowiliśmy wykorzystać na stworzenie kolejnej partii ZK, bo przecież nigdy nie wiadomo kiedy kolekcjonerzy nadeślą kolejne kupony. W ten oto sposób kontynuujemy dawno temu rozpoczęty temat przewodni umieszczony na ZK czyli "ochrona zwierząt zagrożonych wyginięciem w Polsce"

Tymczasem prezentujemy kolejne sylwetki zwierząt, które być może znacie, a jeśli nie, to na pewno dzięki tej serii je poznacie. Publikowane tym razem znaczki są jednymi z ostatnich w tej serii jakie zostaną wydane. Gorąco zachęcamy wszystkich kolekcjonerów do współtworzenia kolejnych ZK, które niewątpliwie zostaną wydane już w pierwszej połowie 2017 roku. Czasu nie mamy zatem zbyt wiele, dlatego zapraszamy do zgłaszania propozycji tematów nowej serii ZK. Przypominamy też, że od pewnego czasu na naszym forum toczy się na temat kolejnej serii dyskusja. Pewne propozycje już tam padły, ale liczymy na to, że wraz z nowymi zdobywcami ZK przybyło pomysłów na kolejną serię ZK. Warto zapoznać się z całym tematem, a jako jego kontynuację można wpisywać swoje propozycje tematów.