W tych ostatnich dniach 2020 roku Jarek przygotował opisy kolejnych pięciu dywizjonów lotniczych i dzięki temu ostatni raz w tym roku możemy Wam zaprezentować następną grupę znaczków kolekcjonera z najnowszej serii.

Wizerunki znaczków macie poniżej, ale jeśli chcecie nieco dokładniej poznać przedstawione na znaczkach dywizjony, koniecznie musicie przeczytać wspomniane opisy. Najłatwiej zrobić to bezpośrednio poprzez nasz wirtualny katalog znaczków i wykaz znaczków kolekcjonera, na którego końcu znajdują się najnowsze krążki. 

Oczywiście jak zwykle pojawią się głosy, że dla większości ta seria jest poza zasięgiem, ale przypominamy, że jeszcze kilka lat temu poza zasięgiem były ostatnie znaczki z serii zwierząt zagrożonych wyginięciem czy królowie z kolejnej serii. Jak wszystko dobrze się ułoży to już niebawem i ta seria będzie czymś normalnym, a my będziemy rozmyślać nad tematyką kolejnych ZK. Tymczasem kompletujcie kupony, planujcie przyszłe wycieczki i cierpliwie czekajcie na swoje ZK. Przypominamy, że to nie wyścig, a zabawa, która w głównej mierze ma Wam dawać radość i satysfakcję z kolejnych osiągniętych celów.