znaczek rokuWczoraj zakończyła się pierwsza tura głosowania na najładniejszy znaczek 2020 roku , a dziś pora na informacje odnośnie dalszego głosowania w drugiej turze. 

Znaczki, które przeszły do drugiej tury mieliście okazję zobaczyć w porannym newsie na naszym profilu FB, ale znajdziecie je również na końcu tego newsa i są to te wizerunki, które zdobyły największą ilość punktów. Ale uwaga, żebyście się niczym nie sugerowali znaczki umieściliśmy zgodnie z numeracją.

Drugą turę głosowania podobnie jak w roku ubiegłym w całości rozstrzygną kolekcjonerzy, którzy posiadają przynajmniej jeden Znaczek Kolekcjonera (ZK) i są w związku z tym ujęci na liście zdobywców ZK.

Głosowanie tak samo jak w rundzie pierwszej będzie internetowe i będzie polegało na przesłaniu swojego głosu w wiadomości e-mail.

Wszelkie głosy wysyłamy na adres web@znaczki-turystyczne.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numery znaczków, na które oddajemy głos wg poniższej instrukcji. W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać "Najładniejszy Znaczek Roku 2020", a pod oddanymi głosami prosimy wpisać imię i nazwisko głosującej osoby i numer pod którym dana osoba widnieje na "Liście polskich zdobywców Znaczków Kolekcjonera"

Głosowanie trwa od jutra tj. 1 lutego i zakończy się 15 lutegoW przeciwieństwie do pierwszej tury, tym razem wybieramy 3 najładniejsze znaczki stosując następujące kryterium:

  1. (ZT nr...) - 5 pkt
  2. (ZT nr...) - 3 pkt
  3. (ZT nr...) - 1 pkt

Imię i nazwisko - nr na liście zdobywców ZK (obowiązkowo)

(wystarczy skopiować powyższe zestawienie i wkleić do tekstu @, a zamiast kropek wstawić numer wybranego przez siebie znaczka, zajmie to ok. 30 sekund)

W przypadku braku jednoznacznego wyniku w II turze głosowania zastrzegamy sobie prawo do wyłonienia zwycięzcy w drodze wewnętrznego głosowania. Mamy jednak nadzieję, że ponownie jak w latach ubiegłych nie będzie takiej potrzeby.

W tej turze najładniejszy znaczek wybieramy spośród 10, które w głosowaniu ogólnym otrzymały najwyższą ilość punktu, a są to:

 

   

Przypominamy, że głosowanie dotyczy "najładniejszego znaczka". Nie ma to być rywalizacja pomiędzy miłośnikami fontann, samolotów czy kolei kontra fani architektury drewnianej, ani wyścig dolnoślązaków np. z wielkopolanami. Nieważne, że mieszkamy w Poznaniu i wypadałoby zagłosować na lokalny znaczek - nie to ma być wybó znaczka, który Wam się podoba. Mamy wybrać naszym zdaniem najładniejszy znaczek spośród dziesięciu jakie przeszły do kolejnego etapu. Liczymy na Wasze zrozumienie. Wyniki głosowania w obu turach opublikujemy po zakończeniu II tury głosowania.

Zapraszamy serdecznie do głosowania na ten najładniejszy znaczek minionego roku. Wiemy, że wybór tradycyjnie nie jest łatwy, ale liczymy na Wasz dobry gust. I pamiętajcie - to tylko zabawa.