ZIMOWA WYPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW

Dawno nie przypominaliśmy  o możliwości zamawiania różnych towarów z naszego sklepiku i być może nowi kolekcjonerzy nie wiedzą, że oprócz samych znaczków można się u nas zaopatrzyć w inne ciekawe produkty. Przez lata takich towarów i wydawnictw troszkę się uzbierało, a niektóre z nich mają już w zasadzie wartość archiwalną lub pamiątkową. Są tam nie tylko przedmioty, które stale sprzedajemy, ale też towary, które robiliśmy na specjalne zamówienie z niewielkim zapasem i ich ostatnie egzemplarze także posiadamy. 

Dzisiejsza wyprzedaż nie jest może jakaś obszerna, ale z pewnością da Wam okazję na zaopatrzenia się w gadżety, o których nie wiedzieliście. 

plecak: niebieski - 30 zł  (brak)

kalendarz drewniany: - 23 zł

skarpety:  rozmiar 35-38. - 22 zł

mapa 2014 - archiwalna na pamiatkę  - 3 zł

stare wersje znaczków turystycznych: 539, 739, 602, 509, 393, 294, 522, 574, 308, (bez potwierdzenia, ze skasowanym kuponem gry kolekcjonerskiej) - 7 zł/szt.

Uwaga! - Wszystkie niewymienione na powyższej liście znaczki turystyczne, posiadające nową wersję, dostępne są u nas wyłącznie w starej wersji, aż do wyczerpania zapasu. 

Wyprzedaż połączyliśmy z możliwością nabycia najnowszego Znaczka Charytatywnego, o którym pisaliśmy wczoraj, więc wszystko można załatwić przy okazji jednego zamówienia. Przypominamy także, że w stałej ofercie mamy także naszywki, breloki i dzienniki kolekcjonera, a wiecej informacji znajdziecie na podstronach naszego sklepiku. Akcja wyprzedażowa trwa od 31 stycznia do 28 lutego i jak zwykle przy tego typu okazjach decyduje kolejność złożenia zamówienia.