ZŁOTY STOK - MIASTO ZŁOTEJ PRZYGODY No. 139139

Z ogromną radością chcemy Was poinformować o najnowszym Znaczku Turystycznym, który lada chwila ukaże się w Złotym Stoku. Znaczek promujący miasto dostępny będzie w trzech punktach. A przy okazji wizyty w Złotym Stoku zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą turystyczną miasta.

Złoty Stok to malownicze miasteczko, położone u podnóża Gór Złotych. Posiada ponad 1000 letnią historią górnictwa złota dzięki czemu Złoty Stok jest najstarszym ośrodkiem górniczo-hutniczym w Polsce. Oprócz zasobów w postaci atrakcji turystycznych takich jak Kopalnia Złota, Leśny Park Przygody, Średniowieczny Park Techniki czy Naturalny Staw Kąpielowy, Złoty Stok oferuje malownicze szlaki turystyczne, ciekawe i liczne zabytki, rozbudowaną sieć tras rowerowych i spacerowych w pięknej krajobrazowej scenerii, a także szereg imprez sportowo - rekreacyjnych, które corocznie ściągają po kilkaset uczestników. Dodatkowo liczne obiekty sportowe pozwalają na w pełni aktywny wypoczynek.

GPS: 50.442987, 16.874421,  Miejsce sprzedaży: Urząd Miejski w Złotym Stoku – Rynek 22, Centrum Kultury i Promocji – ul. 3 Maja 10, Punkt Informacji Turystycznej – Rynek 14