Chyba nie sądziliście, że w ostatnim dniu tego roku nic dla Was nie będziemy mieli. Pracujemy do końca i do końca dostarczamy radość (przynajmniej taką mamy nadzieję).

ZK

Grudzień był dla nas bardzo pracowity, sami wiecie ile powstało nowych znaczków. Czasu było niewiele, jednak coraz częściej otrzymywaliśmy od Was kupony na nowe Znaczki Kolekcjonera, ale tych znaczków po prostu nie mieliśmy. Wynikało to z ciągle toczącej się dyskusji na temat tego, co powinno znaleźć się w nowej serii, jaki temat jest warty pokazania, o czym powinniśmy przypomnieć, co podkreślić. Po licznych konsultacjach, rozmowach, rozważaniach „za“ i „przeciw“, w końcu udało się nam stworzyć nową serię Znaczków Kolekcjonera. Będzie to Poczet królów i książąt polskich według Jana Matejki. Biorąc pod uwagę nadchodzący rok 2018, rok jubileuszu odzyskania niepodległości przez Polskę, warto przypomnieć sobie historię naszej Ojczyzny i ważne postacie, które miały wpływ na jej dzieje. Jest ich 44 i chociaż wielu z Was już je zna, ale jak mówi łacińska maksyma: „Repetitio est mater studiorum“, warto raz na jakiś czas przypomieć i odświeżyć sobie tę wiedzę. Mamy nadzieję, że ten pomysł będzie przez Was życzliwie przyjęty i wzmocni w nas wszystkich dumę, że jesteśmy Polakami. Dziękujemy osobom, które nas wsparły w tym pełnym pracy okresie. To dzieki zaangażowaniu Marty, Pawła i Roberta udało się na czas przygotować opisy wszystkich postaci. Serdecznie im dziękujemy za pomoc i przypominamy, że seria liczy 44 znaczki, więc każda chętna osoba może włączyć się w prace nad powstawaniem kolejnych Znaczków Kolekcjonera.

A tymczasem raz jeszcze życzymy wszystkim pomyślności w Nowym Roku, cieszcie się znaczkami, planujcie wycieczki i pamiętajcie, że to tylko zabawa :-)