Ostatnio mieliśmy sporo pracy, ale mimo wszystko postanowiliśmy jeszcze raz w tym roku sprawić Wam jakąś niespodziankę. Niewiele mamy w zanadrzu, ale coś się zawsze znajdzie, choćby premiera kolejnych znaczków kolekcjonera.  

Przedstawiamy zatem kolejne pięć znaczków z serii "Poczet królów i książąt polskich". Poznajcie dzięki nim historie kolejnych władców, a później działajcie w tym kierunku, aby kiedyś stać się posiadaczami tych znaczków.

Jako ciekawostkę dodamy tylko, że tym razem nad sylwetkami widocznymi na znaczkach pracowało dwóch grafików. Troszkę się baliśmy, ale przyznajcie sami  - kolejny raz wyszło to świetnie.

Zdajemy sobie sprawę, że zapewne najnowsze, jak i poprzednie znaczki z tej serii przypadną do gustu wielu kolekcjonerom. Przypominamy jednak, że aby wejść w ich posiadanie konieczny jest udział w grze kolekcjonerskiej i zdobywanie znaczków kolekcjonera po kolei. Nie ma możliwości, by prezentowane wyżej znaczki uzyskać w jakikolwiek inny sposób, albo by zdobyć je pomijając wcześniejszą serię związaną ze zwierzętami zagrożonymi wyginięciem. 

Zachęcamy do dalszej zabawy i uczestnictwa w grze kolekcjonerskiej. Przypominamy, że to tylko zabawa, a ilość znaczków kolekcjonera, w żaden sposób nie podnosi niczyjej wartości ani statusu.  Każdemu z Was życzymy dotarcia do tego właśnie etapu kolekcjonerskiej zabawy i liczymy, że dążąc do zdobycia tych wszystkich znaczków kolekcjonera będziecie się dobrze bawić, poznając historię naszego kraju, jego geografię, kulturę, innych wspaniałych kolekcjonerów i przypadkowych ludzi w odwiedzanych miejscach. Bawcie się dobrze.