Dla wszystkich spragnionych turystyki oraz nowych znaczków, mamy dzisiaj niezwykle ważną wiadomość z Rawicza, gdzie lada chwila do obiegu wejdą kolejne dwa znaczki turystyczne. Dzięki nim będziecie mieli kolejną okazję odwiedzić to miasto, poznać jego historię, atrakcje turystyczne oraz liczne zabytki. Tym razem na mapie znaczkowych atrakcji pojawiły się następujące miejsca ukazane na prezentowanych powyżej znaczkach. Są to:  

KOŚCIÓŁ ŚW. ANDRZEJA BOBOLI W RAWICZU No. 1068

RATUSZ W SARNOWIE No. 1069

Mamy nadzieję, że w związku z dzisiejszą premierą zaktualizujecie swoje plany wyjazdowe tak, by właśnie Rawicz znalazł się na szlaku Waszej znaczkowej przygody. Jak widzicie tutaj cały czas się coś dzieje i nawet jeśli byliście w Rawiczu wielokrotnie, to na pewno jest jeszcze wiele miejsc, o których istnieniu nie mieliście pojęcia, a które wciąż czekają na odkrycie. Najnowsze znaczki w sprzedaży pojawią się 15 maja.

Koniecznie odwiedzajcie Rawicz i nie zapomnijcie robić relacji z wyjazdów. Wiecie, że zawsze chętnie udostępnimy je na naszym profilu FB, a zdjęcia przedstawiające znaczkowe obiekty dodamy do katalogu znaczków aby inni turyści mogli poznać obiekty przedstawione na znaczkowych grafikach. Czekamy zatem na Wasze relacje i widzimy się niebawem....