Nie tylko Dolny Śląsk może się pochwalić nowymi znaczkami i dzisiaj premiera ważna dla tych z Was, którzy wypoczywają lub planują wypoczynek w Małopolsce. Tak, tak nie pomyliliśmy się to o małopolski Szymbark chodzi i o obiekty muzealne będące częścią Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów w Gorlicach. Przy okazji dzisiejszej premiery możecie poznać trzy znaczkowe obiekty, a są to:

SKANSEN WSI POGÓRZAŃSKIEJ W SZYMBARKU  No. 986

RENESANSOWY KASZTEL W SZYMBARKU  No. 987

ZAGRODA MAZIARSKA W ŁOSIU  No. 988

Ale jesteśmy pewni, że będąc w tych okolicach znajdziecie jeszcze mnóstwo innych, równie ciekawych miejsc. Będzie nam miło, jeśli publikując relację z wycieczki także i o nich wspomnicie. A tymczasem zapraszamy do Szymbarku i Łosia oraz na podstrony nowych znaczków, gdzie tradycyjnie podaliśmy wszystkie niezbędne namiary na ww. atrakcje. 

Znaczki są w drodze, więc już wkrótce będą dostępne w sprzedaży, w miejscach, które również wyszczególniliśmy na powyższych podstronach. Pierwszych zdobywców szczególnie prosimy o zaznaczenie dostępności, a wszystkich turystów, którzy odwiedzą te miejsca gorąco zachęcamy do wpisywania komentarzy.