Spotkania zawsze są okazją, aby odkrywać nowe regiony, cieszyć się atrakcjami oraz poznać innych pasjonatów turystyki i …znaczków turystycznych. Dzisiaj mamy dla Was garść istotnych informacji dotyczących nadchodzącego spotkania.

Nocleg, jak pisaliśmy w poprzednim komunikacie, mamy zarezerwowany w Domu Misyjnym Dobrego Pasterza oraz w budynku naprzeciwko, w Domu Sióstr Służebnic. Rezerwacja obejmuje 70 miejsc noclegowych, pokoje są 1-, 2-, 3-, 4-, 5-, 6-osobowe. O wyborze pokoju będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, prosilibyśmy o rozsądny wybór pokoi jedno- czy dwuosobowych i nieblokowania ich dla uczestników „rodzinnych”. Prosimy o zapoznanie się z informacją i podjęcie przemyślanej decyzji, z uwagi na to, iż tegoroczne zapisy są bez tradycyjnych zaliczek.

Przesłanie formularza zgłoszeniowego będzie wiążące co do uczestnictwa w spotkaniu. Wasza decyzja/zgłoszenie ma wpływ na organizację oraz planowanie wycieczki, w związku z tym wpływa na koszty związane ze spotkaniem. Nieprzemyślane zgłoszenia będą skutkować pokryciem ewentualnych kosztów związanych z rezygnacją. Liczymy na Wasze zrozumienie.

Data i miejsce jest już znane, przedstawiamy zatem ramowy program spotkania (do pobrania) Czekamy na Was z niecierpliwością i mamy nadzieję, że to spotkanie, podobnie jak poprzednie, stanie się miłym wydarzeniem.

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, prosimy o kontakt: spotkanie@znaczki-turystyczne.pl

Zgłoszenia przyjmujemy od 4 września (poniedziałek) do 20 września (środa).

UWAGA ! - formularz należy zapisać na dysku swojego urządzenia, po czym wypełnić wymagane pola, nie zmieniając pozostałej zawartości. Po wypełnieniu, formularz należy zapisać i wysłać na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl.

Uwaga! Na każde zgłoszenie udziału w spotkaniu odpowiadamy. Sprawy te nie są załatwiane „od ręki”, jednak każdy odpowiedź otrzyma. Potwierdzenie to jest zatem gwarancją, że zgłoszenie otrzymaliśmy. Gdyby po dwóch dniach nadal nie było odpowiedzi z naszej strony, wówczas to znak, że wiadomość do nas nie dotarła.

Formularz zgłoszeniowy Plan spotkania
pdf pdf

 

Zespół Znaczków Turystycznych