W maju prezentowaliśmy Wam jedne z ostatnich znaczków kolekcjonera w serii "Poczet królów i książąt polskich". Na naszym profilu facebook dodaliście mnóstwo komentarzy z propozycjami kolejnych serii ZK. My je spisaliśmy i niebawem rozstrzygniemy, którą z propozycji wykorzystamy. A tymczasem prezentujemy ostatnie trzy znaczki z aktualnej serii i na dobre żegnamy się z władcami.

Oczywiście temat kolejnej serii jeszcze nie jest zamknięty i chętnie poznamy Wasze kolejne propozycje. Zerknijcie na dyskusję jaka w tej sprawie toczyła się swego czasu na facebooku (tutaj >>). Może pojawią się kolejne równie ciekawe pomysły, które będziemy mogli wziąć pod uwagę.

Na koniec pewnie chcielibyście kilka słów podsumowania. No cóż przypomnimy zatem, że kończąca się seria liczy 44 znaczki, a jej początek miał miejsce w ostatnim dniu 2017 roku. Można więc powiedzieć, że  te wszystkie znaczki powstały przez 2,5 roku i to głównie dlatego, że takie było tempo narzucone przez turystów. Oczywiście już niebawem najnowsze znaczki trafią do kolekcjonerów, którzy nie ustają w staraniach o to, by wejść w ich posiadanie.

Wszystkim Wam oczywiście życzymy dojścia do tego momentu, w którym zdobędziecie wszystkie znaczki z kończącej się serii, a co tam, życzymy zdobywania kolejnych bo w końcu po to jest gra kolekcjonerska. Ale pamiętajcie aby ze zbierania znaczków czerpać radość, by była to dla Was zabawa, a nie wyścig, bo wtedy cały czar pryska.