We wrześniu opublikowaliśmy kilka znaczków i w pewnym momencie powstała drobna luka, w której miejsce znalazły znaczki, które dziś chcemy Wam pokazać. 

Na znaczkach przedstawiono turystyczne atrakcje Świeradowa-Zdroju i to zarówno te, które znacie jak i nowe, powstałe w ostatnim czasie. Wśród nich z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bo są to miejsca dla dorosłych i dla dzieci, ale przede wszystkim dla tych z Was, którzy chcą coś ciekawego zobaczyć, i czegoś nowego się dowiedzieć. 

Jesteśmy przekonani, że umiejętne rozplanowanie czasu zwiedzania, pozwoli Wam spędzić przynajmniej cały dzień na dotarciu i poznaniu tych miejsc, a jeśli do tego dołączycie wizyty w innych pobliskich miejscach posiadających znaczki, to spokojnie może to być nawet pobyt kilkudniowy. 

Na najnowszych znaczkach przedstawione zostały następujące atrakcje turystyczne: 

WIEŻA WIDOKOWA NA CZERNIAWSKIEJ KOPIE ŚWIERADÓW-ZDRÓJ  No. 1016

STACJA KULTURY W ŚWIERADOWIE-ZDROJU  No. 1017

IZERSKA ŁĄKA W ŚWIERADOWIE-ZDROJU  No. 1018

CZARCI MŁYN W ŚWIERADOWIE-ZDROJU  No. 1019

Co niezwykle ważne, wszystkie prezentowane dzisiaj znaczki możecie zdobyć w jednym miejscu, a w dodatku dostępne będą już od wtorku 6 października. Przed wizytą w Świeradowie-Zdroju koniecznie odpowiednio zaplanujcie zwiedzanie, a z pewnością pomogą Wam w tym linki, które zamieściliśmy na podstronach nowych znaczków. 

Liczymy także na Wasze relacje z tych wyjazdów i tradycyjnie prosimy o wpisywanie swoich wrażeń jako komentarzy na naszej stronie. A wiadomość o nowościach koniecznie udostępnijcie swoim znajomym, aby mogli poznać kolejne ciekawe miejsca i dowiedzieć się o nowych znaczkach, jakie tam na nich czekają.