Znaczki, które dzisiaj prezentujemy to marzenie wielu kolekcjonerów, którzy w ostatnich latach odwiedzali Bystrzycę Kłodzką i Góry Bystrzyckie. Ile razy namawiano nas na to, aby na znaczku znalazł się Strażnik Wieczności, a kiedy powstała wieża widokowa na Jagodnej, wpłynęło kilkadziesiąt propozycji, aby i ją pokazać na znaczku.

Dziś marzenia wielu osób właśnie się spełniają i mamy nadzieję, że jeszcze w tym roku sporej grupie kolekcjonerów uda się zdobyć te znaczki. Tu jednak przechodzimy do bardzo istotnej informacji, czyli do planowanego terminu sprzedaży, który został ustalony na 15 grudnia. Od tego dnia znaczki będzie można zakupić w Centrum Informacji Turystycznej w Bystrzycy Kłodzkiej, gdzie dodatkowo możecie zasięgnąć informacji o innych miejscowych atrakcjach turystycznych.

STRAŻNIK WIECZNOŚCI W GÓRACH BYSTRZYCKICH No. 1198

WIEŻA WIDOKOWA NA JAGODNEJ No. 1199

Powyższe linki tradycyjnie przekierują Was do podstron danych znaczków, na których znajdziecie opisy nowych znaczkowych miejsc, ich współrzędne GPS oraz wiele innych przydatnych informacji. Pomogą one w planowaniu podróży do tych miejsc. Być może w ciągu tygodnia spadnie śnieg, a wtedy zdobycie tych miejsc stanie się dodatkowym wyzwaniem. Liczymy jednak na to, że prędko uraczycie nas relacjami z Gór Bystrzyckich i pokażecie innym turystom te piękne zakątki. Tymczasem zapraszamy do zwiedzania i przypominamy, że znaczki do obiegu wejdą za tydzień 15 grudnia.