znaczek rokuCoraz częściej dopytujecie nas o możliwość wykonania Osobistego Znaczka Turystycznego. Dziś przedstawiamy komplet informacji, które pozwolą Wam zorientować się w temacie.

Na początek informacja najważniejsza. Osobiste Znaczki Turystyczne projektowane są przez czeską centralę firmy – bez naszego pośrednictwa, jako że my nie posiadamy własnych grafików. W związku z powyższym wszelkie zamówienia i korespondencję w sprawie tych znaczków każdy zainteresowany kolekcjoner musí prowadzić we własnym zakresie.

Osobisty Znaczek Turystyczny (OZT) wymiarami zbliżony jest do numerycznego znaczka – ma 6 cm, średnicy, ok 1 cm grubości i metalowe oczko. Znaczek ten posiada jednak zaokrąglone krawędzie.

Elementem wspólnym dla wszystkich Osobistych Znaczków Turystycznych jest umieszczona w dolnej części nazwa „Osobisty Znaczek Turystyczny“. W górnej części znaczka znajduje się imię i nazwisko osoby zamawiającej ten wzór, natomiast środek stanowi podobizna kolekcjonera. Grafika, która następnie zostanie wysłana do zatwierdzenia, opracowana zostanie na podstawie przesłanych przez Was materiałów. Usługa ta, włącznie z grawerowaniem matrycy jest za darmo.

Cena za znaczki + ich wysyłka to 7 zł za szt. Minimalna ilość zamawianych znaczków to 100 szt. Płatność za zamówienie następuje na rachunek bankowy firmy Znaczki Turystyczne na podstawie wystawionej faktury pro forma.

W przypadku zainteresowania tym produktem, zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie następujących danych (plik do pobrania tutaj >>)