Jest jeszcze jedna znaczkowa nowość, o której chcielibyśmy Wam w tym tygodniu opowiedzieć i dziś właśnie nadszedł ten czas. 

Przedstawiamy Wam najnowszy znaczek w gminie Mrozy i szlak turystyczny, który dla wielu turystów będzie niesamowitą przygodą śladami serialu „Ranczo”. Szlak pozwoli poznać serialowe miejsca, ale przede wszystkim dzięki niemu ciekawie spędzicie czas i na końcu zdobędziecie znaczek turystyczny. A jeśli jest ktoś, kto „Rancza” jeszcze nie oglądał, koniecznie musi nadrobić zaległości i ruszyć na szlak, aby być w temacie.

Znaczek już dotarł na miejsce, ale standardowo dajcie dzień lub dwa na jego wprowadzenie do sprzedaży. A kiedy już ruszycie na szlak i zdobędziecie znaczek, koniecznie wpiszcie komentarz na podstronie tego znaczka i pokażcie nam zdjęcia z wycieczki.

SZLAK ROWEROWY MROZY - JERUZAL - ŁUKÓWIEC No. 1160

Szlak rowerowy „Śladami serialu Ranczo” obejmuje miejsca, w których nagrywano popularny serial telewizyjny „Ranczo”. Trasa szlaku rozpoczyna się w Mrozach przy tramwaju konnym, a następnie biegnie przez Rudkę, Kuflew, Jeruzal, a kończy w Łukówcu. Orientację na szlaku ułatwiają przygotowane drogowskazy oraz tabliczki informacyjne ustawione w charakterystycznych dla serialu miejscach. Szlak rowerowy liczy 15 przystanków, którymi są m.in. takie miejsca jak kościół, plebania, rynek ze sklepem „u Krysi” z kultową ławeczką, a także dom Hadziuków czy biuro senatora Kozioła. Fani serialu na pewno zauważą tu jeszcze inne obiekty serialowe, a pomoże w tym mapa ustawiona na rynku w Jeruzalu. Szlak rowerowy „Śladami serialu Ranczo” oficjalnie udostępniono 15 sierpnia 2014 r. podczas trwającego w Jeruzalu Jarmarku Folkowego. Od tego czasu szlak cieszy się ogromnym zainteresowaniem rzeszy serialowych fanów, którzy na własne oczy mogą zobaczyć miejsca, w których realizowano serial.