znaczek rokuW minioną niedzielę zakończyła się pierwsza tura głosowania na najładniejszy znaczek 2022 roku i tak jak pisaliśmy przed dwoma tygodniami dziś mamy informacje dotyczące dalszego głosowania w drugiej turze. 

Znaczki, które przeszły do drugiej tury znajdziecie na końcu tego newsa i są to te wizerunki, które zdobyły największą ilość punktów. Jednak uwaga, żebyście się niczym nie sugerowali, znaczki umieściliśmy zgodnie z numeracją.

Drugą turę głosowania podobnie, jak w latach ubiegłych w całości rozstrzygną kolekcjonerzy, którzy posiadają przynajmniej jeden Znaczek Kolekcjonera (ZK) i są w związku z tym ujęci na liście zdobywców ZK.

Głosowanie tak samo, jak w rundzie pierwszej będzie internetowe i będzie polegało na przesłaniu swojego głosu w wiadomości e-mail.

Wszelkie głosy wysyłamy wyłącznie na adres web@znaczki-turystyczne.pl, podając swoje imię i nazwisko oraz numery znaczków, na które oddajemy głos wg poniższej instrukcji. W temacie wiadomości e-mail prosimy wpisać "Najładniejszy Znaczek Roku 2022", a pod oddanymi głosami prosimy wpisać imię i nazwisko głosującej osoby i liczbę posiadanych Znaczków Kolekcjonera widniejących na "Liście polskich zdobywców Znaczków Kolekcjonera"

Głosowanie trwa od 7 lutego i zakończy się 20 lutegoW przeciwieństwie do pierwszej tury, tym razem wybieramy 3 najładniejsze znaczki stosując następujące kryterium:

  1. (ZT nr...) - 5 pkt
  2. (ZT nr...) - 3 pkt
  3. (ZT nr...) - 1 pkt

Imię i nazwisko - liczba ZK na liście zdobywców ZK (obowiązkowo)

(wystarczy skopiować powyższe zestawienie i wkleić do tekstu @, a zamiast kropek wstawić numer wybranego przez siebie znaczka, zajmie to ok. 30 sekund)

W przypadku braku jednoznacznego wyniku w II turze głosowania zastrzegamy sobie prawo do wyłonienia zwycięzcy w drodze wewnętrznego głosowania. Mamy jednak nadzieję, że ponownie jak w latach ubiegłych nie będzie takiej potrzeby.

W tej turze najładniejszy znaczek wybieramy spośród 10, które w głosowaniu ogólnym otrzymały najwyższą ilość punktu, a są to:

 

   

Przypominamy, że głosowanie dotyczy "najładniejszego znaczka". Nie jest to rywalizacja pomiędzy miłośnikami fontann, samolotów a fanami architektury drewnianej, ani wyścig dolnoślązaków np. z wielkopolanami. Nieważne, że mieszkamy w Sierpcu, Kaletach czy Lubaniu i wypadałoby zagłosować na lokalny znaczek - nie. Ma to być wybór znaczka, który Wam się podoba. Mamy wybrać naszym zdaniem najładniejszy znaczek spośród dziesięciu, jakie przeszły do kolejnego etapu. Liczymy na Wasze zrozumienie. Wyniki głosowania w obu turach opublikujemy po zakończeniu  głosowania.

Chcielibyśmy, by udział w II turze był dla Was wyróżnieniem i aby spośród ponad trzech setek zdobywców ZK przynajmniej połowa osób oddała głos, bez przypominania i namawiania. Liczymy przede wszystkim na aktywnych kolekcjonerów, ale i na tych, którym zwykle nie chce się w nic klikać, pisać relacji i wysyłać zdjęć. Nie róbcie tego dla nas, zróbcie to dla promocji ciekawych miejsc i polskiej turystyki oraz dla rozwoju znaczków turystycznych.

Zapraszamy do głosowania i mamy nadzieję, że jak co roku wybrany zostanie najlepszy z najlepszych znaczków.