Przypominamy o zapisach na zbliżające się wielkimi krokami VII Ogólnopolskie Spotkanie Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, które w tym roku będzie miało miejsce w Nowym Tomyślu. Czas ucieka, a ilość miejsc noclegowych jakimi dysponujemy tym razem także jest ograniczona.

Na chwilę obecną w Hotelu Kopernik zostały pojedyncze wolne miejsca, więc chcąc mieć zagwarantowany nocleg warto nie zwlekać ze zgłoszeniem.

Również przypominamy o tym, że zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu dotyczy wszystkich gości bez względu na to czy będą nocowali, czy wykupią posiłki czy też w ramach sobotniego spotkania będą korzystali jedynie z serwisu kawowego. Ilość gości musimy dokładnie zaplanować, więc także tutaj zgłoszenie jest wymagane.

Wszelkie informacje nt. spotkania znajdziecie w specjalnej zakładce w lewym menu - Spotkanie Ogólnopolskie 2018.

Na zgłoszenia czekamy do 20 września 2018 r. na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl wypełniając formularz, który jest do pobrania >> TUTAJ (w temacie e-maila prosimy wpisać „Zgłoszenie-spotkanie”).

Z uwagi na wstępne opłaty za pobyt oraz zobowiązanie zgłoszenia prosimy o przemyślane decyzje i wpłacenie zaliczki (100 zł /os. - a nie dowolnie przez siebie wyliczoną kwotę) na konto, które zostanie podane po otrzymaniu przez nas wypełnionego formularza /nie jest to konto firmowe !!!/. Wpłata jest zobowiązaniem udziału i zostanie odliczona od łącznej opłaty... Wszelkie pytania prosimy kierować na adres spotkanie@znaczki-turystyczne.pl lub dzwoniąc pod numer tel. 511 739 799

Formularz zgłoszeniowy Mapka
pdf pdf

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich i już nie możemy się doczekać tego spotkania. Szczególnie zapraszamy osoby, które jeszcze nie miały okazji poznać niepowtarzalnego klimatu naszych spotkań. Będą niespodzianki, będzie jak zwykle wspaniała atmosfera i uśmiechnięte twarze. Rezerwujcie zatem terminy i przysyłajcie zgłoszenia. Nie czekajcie z tym na ostatnią chwilę, a bardzo ułatwicie nam pracę.

Zespół Znaczków Turystycznych