paczkiOd kilku dni w niektórych znaczkowych miejscach turystycznych możecie spotkać taki oto plakat. To nasze najnowsze wydawnictwo, które ma zastąpić stare wysłużone plakaty (być może jeszcze je pamiętacie) i jeszcze bardziej zwrócić uwagę na fakt, że dany obiekt prowadzi sprzedaż znaczków turystycznych.

Plakat jest mniejszy niż jego poprzednik i ma format A3 przez co lepiej dopasuje się do czasem skromnych możliwości jakie panują w obiektach turystycznych. To także informacja dla Was, że w tym miejscu kupicie znaczki. A że z widocznością naklejek jest różnie to liczymy na to, iż plakat trudniej będzie przegapić :-).

Plakat ma jeszcze jedno zadanie - promowanie znaczkowej idei. Poprzez symboliczne ukazanie przykładowych znaczków turystycznych ma zwrócić uwagę na ich różnorodność i zainteresować grą kolekcjonerską.

Docelowo plakaty mają trafić do wszystkich obiektów sprzedających znaczki, ale jak wiadomo nie stanie się to od razu. Wypatrujcie ich jednak i jeśli tylko macie ochotę fotografujcie. A jeśli działacie w mediach społecznościowych to nie zapomnijcie do zdjęć, na których widać plakat dodać hasztaga #znaczkowemiejsce.