Wśród kolekcjonerów znaczków turystycznych duża grupa to ludzie gór, szukający wytchnienia na górskich szlakach, wdrapujący się na kolejne szczyty, aby z nich podziwiać piękne widoki. Na znaczkowych szlakach spotkać możemy różne punkty widokowe, w tym wieże, z których wiele znalazło się na znaczkach turystycznych.

Dziś w ramach nawiązanej współpracy chcemy Wam krótko przedstawić program "Wieże widokowe gór i pogórzy", który łączy pasję kolekcjonerską z turystyką, niekoniecznie górską. Program ten składa się z pięciu odznak w wariantach: popularnym, brązowym, srebrnym, złotym i platynowym. Do tego nie ogranicza się tylko do Polskich obiektów i funkcjonuje także w Czechach, a niebawem także zawita na Słowację. W samej Polsce dzięki udziałowi w programie macie szanse poznać przeszło 320 obiektów jak wieże widokowe, wieże ratuszowe, punkty widokowe itp.

Zechciejcie zatem zapoznać się z tym programem, ponieważ wielu z Was na pewno on zainteresuje. Wiemy, że wśród Was są także kolekcjonerzy odznak, a te możecie przecież zdobywać podczas wypraw znaczkowym szlakiem.

Więcej informacji nt. programu znajdziecie na dedykowanej stronie internetowej www.goryiwieze.pla także na facebookowym profilu facebook.com/pg/wiezewidokowe i w tematycznej grupie facebook.com/groups/wiezewidokowe Zapraszamy!