Od kilku lat na przełomie listopada i grudnia wydawaliśmy nasz mini kalendarz, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Z roku na rok przybywało nam zadań i z czasem zaczęło brakować czasu na odpowiednie zaprojektowanie kalendarza, sprawdzenie plików i wysłanie wszystkiego do drukarni, a co gorsze koszty tych kalendarzy również wzrosły. Coraz częściej zaczęły się pojawiać pytania czy nie można jakoś spersonalizować kalendarzy, by np. zawrzeć w nich terminy naszych spotkań kolekcjonerskich lub innych wydarzeń związanych z naszym hobby.

Zaczęliśmy myśleć o czymś indywidualnym i pomysłów było sporo, ale jak to zwykle bywa nie wszystkie okazały się możliwe do realizacji. Prawdę mówiąc żaden nie mógł być w 100% zrealizowany przez nas, ani przez innego dostawcę, a cena jaką udawało się wynegocjować zwalała z nóg.

Na szczęście jakieś doświadczenie już mamy, dlatego postanowiliśmy kalendarze wykonać częściowo we własnym zakresie i w ten oto sposób powstał pomysł na mini kalendarz wykonany z drewna. Oczywiście drewno stanowi w tym kalendarzu ok. 60%, a zaraz po nim materiałem tworzącym gadżet jest papier, z którego wykonaliśmy kalendarium.

Kalendarium drukujemy w technologii cyfrowej co daje nam możliwość umieszczania w nim swoich wydarzeń. Nie jest to może super jakość jak przy druku offsetowym, ale wszystko wygląda równie ładnie i kolorowo, a ponadto posiadacze kalendarza będą mieli szybki wgląd w planowane wydarzenia. Postanowiliśmy, że kalendarz ma mieć w sobie to coś i nasz produkt na odwrocie większości stron ma wydrukowany formularz do kuponów na ZK. Dzięki temu nie będziecie musieli drukować formularzy we własnym zakresie, wystarczy wyrwać kartkę z kalendarza i na niej naklejać kupony gry kolekcjonerskiej.

Drewniana część naszego kalendarza oprócz logotypu firmy posiada także kilka wizerunków losowo wybranych znaczków. Mamy jednak możliwość pewnego ingerowania w wygląd tej części i np. w miejscu, które zajmuje logo możemy sobie powiesić/przykleić dowolny ZT lub NZT. Dzięki temu możemy mieć stale zmieniający się kalendarz.

Wymiary kalendarza to 11x23 cm, a jego waga oscyluje w granicach 80 g. Sposób mocowania kalendarza jest podobny jak w latach ubiegłych, czyli za pomocą taśmy magnetycznej, na haczyk lub przyklejany na taśmę dwustronną.

Koszt kompletnego kalendarza ustaliliśmy na 27 zł plus koszty wysyłki. Jego wyjątkowość stanowi fakt, że jest to wydatek w zasadzie jednorazowy gdyż w kolejnych latach wystarcz tylko dokupić kalendarium, które w chwili obecnej mieści się w kwocie 4 zł. W przyszłości projekt ten zamierzamy rozwijać, szczególnie poprzez dodawanie innych przydatnych rzeczy w kalendarium. Same kalendaria planujemy drukować na początku grudnia każdego roku, by każdy odpowiednio wcześnie mógł się w nie zaopatrzyć.

Koszt kalendarzy każdorazowo uzależniony jest od wielkości nakładu, z tego też względu gadżet ten nie będzie dostępny stale w sprzedaży. Każdego roku jesienią będziemy zbierali zamówienia na kolejne drewniane elementy kalendarza, tak by także nowym osobom dać możliwość ich kupna.

Kalendarze rozprowadzane są przez Centralę Znaczków Turystycznych na podstawie zamówienia złożonego poprzez e-mail: info@znaczki-turystyczne.pl Na chwilę obecną na podstawie wstępnych zamówień będziemy dysponowali ilością 80 kalendarzy, które planujemy zainteresowanym osobom dostarczyć w drugiej połowie stycznia. Z powodu ograniczonej ilości kalendarzy decyduje kolejność złożenia zamówienia.

UWAGA !!! Prosimy nie wpłacać zobowiązania za zamówienie z góry. Po złożeniu zamówienia wystawiamy indywidualną fakturę, która to jest podstawą do dokonania płatności.

Przy większych zamówieniach lub zamówieniach łącznie ze znaczkami, koszty wysyłki są określane indywidualnie.