W marcu i kwietniu pojawiło się sporo znaczków turystycznych, w związku z czym konieczne było także przygotowanie kolejnych Znaczków Kolekcjonera, abyście w przyszłości mieli co zdobywać. A że mieliśmy nieco więcej czasu niż zwykle, postanowiliśmy wykorzystać ten czas właśnie na przygotowanie kolejnych ZK.

Prezentujemy zatem wizerunki kolejnych czterech władców i wielkimi krokami zbliżamy się do końca tej serii.

Zachęcamy jednak, by  już teraz, przy okazji zbliżającego się weekendu i trwającego częściowo zastoju turystycznego, pomyśleć o kolejnej serii Znaczków Kolekcjonera. Za kilka dni uruchomimy na naszym profilu FB dyskusję w tej sprawie, gdzie z chęcią zobaczymy Wasze propozycje dotyczące kolejnych tematów, które warto wziąć pod uwagę. Pamiętajcie jednak, że idealna tematyka na ZK to taka, której nie można wykorzystać jako znaczek turystyczny. Bierzcie to pod uwagę w swoich rozmyślaniach.

A tymczasem zapraszamy do zapoznania się z kolejnymi sylwetkami przedstawionymi na znaczkach. Wszystkim życzymy rychłej możliwości zdobycia tychże znaczków i przede wszystkim cierpliwości w dążeniu do tego celu.