ZO ŚwidnicaDziś nietypowo jak na premierę, ale bynajmniej nie datę składającą się niemal z samych zer i ósemek mamy na myśli, ale raczej porę dnia. 

Mimo wszystko zaryzykujemy o tak wczesnej porze i przekażemy kolejną radosną informację o nowym znaczku - tym razem okolicznościowym. Od razu jednak utniemy wszelkie spekulacje i wyjaśnimy, że jest to znaczek dwustronny, takie 2w1 i w związku z tym nieco wyższa niż zwykle jest cena tego krążka, który w świdnickim punkcie IT kolekcjonerzy mogą zakupić za 12 zł. 

ZO - 650. ROCZNICA ŚMIERCI BOLKA II ŚWIDNICKIEGO - DAWNY ZAMEK PIASTOWSKI W ŚWIDNICY

Tradycyjnie powyższy link przekierowuje do strony z opisem wydarzenia i znaczka. Znajdziecie tam wszelkie dane niezbędne do zlokalizowania punktu sprzedaży, uaktualnione o godziny, w których czynny jest punkt. Znaczek jest już dostępny w sprzedaży i jak zapewne wkrótce się zorientujecie nie jest to jedyna nowość jaka w najbliższym czasie pojawi się w Świdnicy. Więcej o planach przeczytacie na stronie UM w Świdnicy - link >>. Tymczasem zapraszamy do zwiedzania tego pięknego miasta i liczymy na Wasze relacje z miejsc, które odwiedzicie.