Uwaga Znaczkomaniacy!

Mamy krótki, ale ważny komunikat dotyczący spotkania i zgłaszania w nim swojego udziału.

Jak co roku pojawia się pytanie, czy osoby, które nie korzystają z noclegów, również muszą przesyłać formularz? Odpowiadamy po raz kolejny – tak muszą. Jeśli ktoś nie korzysta z noclegu i wyżywienia, a chce uczestniczyć w spotkaniu, wycieczce, czy innych punktach Ogólnopolskiego Spotkania Kolekcjonerów Znaczków Turystycznych, to także wypełnia formularz, abyśmy wiedzieli, ile osób weźmie udział w wycieczce, ile obiadów musimy zarezerwować czy też na ilu gości przygotować miejsce podczas spotkania. Podczas spotkania funkcjonuje również coś takiego jak serwis kawowy i on również przygotowywany jest pod konkretną ilość uczestników.

Ponadto informujemy, że nie ma już miejsc w pokojach jednoosobowych, ale to zapewne dla prawdziwych turystów nie będzie problemem i pozwoli lepiej poznać innych uczestników spotkania. Jeśli sami uczestnicy nie zgłoszą chęci dzielenia pokoju z konkretnymi osobami, wówczas podziału dokonamy losowo.

Pojawiają się także pytania o miejsca parkingowe i tu zgodnie z danymi, które posiadamy, możemy stwierdzić, że na terenie obu obiektów, w których będziemy przebywać, znajduje się ok. 30-35 miejsc parkingowych. Niestety nie możemy zagwarantować, że dokładnie taka ilość miejsc parkingowych będzie wolna, ale z uwagi na fakt, iż Nysa jest miastem, z pewnością takie miejsca znaleźć będzie można w pobliżu.

Jeśli zaś chodzi o czwartkowe zakwaterowanie, to dla osób przybywających do Nysy w tym dniu, będzie ono możliwe od godziny 16:00

Mamy nadzieję, że tym samym rozwialiśmy Wasze wątpliwości w powyższych kwestiach. Gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania, to zgłaszajcie je do nas a udzielimy dalszych wyjaśnień.