W miniony weekend spotkaliśmy się na roboczym zebraniu, w ramach którego omówiliśmy bieżące i przyszłe sprawy związane ze znaczkami turystycznymi w Polsce. Pojawił się temat znaczków noworocznych, ogólnopolskiego spotkania i wiele, wiele innych, o których z pewnością dowiecie się w swoim czasie. Spotkanie było też okazją, aby przekazać Wam jeszcze inną wiadomość, z której wielu kolekcjonerów ZT na pewno się ucieszy.

Nagraliśmy jak to się mówi kalkulatorem krótki materiał, w którym Zbyszek kieruje do Was kilka zdań. Mamy nadzieję, że poza głównym tematem znajdziecie też wiele innych ciekawych informacji. Zerknijcie zatem na poniższy film....

W prezentowanym materiale Zbyszek wspomina o nowej wersji medali dla zdobywców znaczków kolekcjonera. Uprzedzimy jednak pytanie, które zapewne już teraz kilku osobom ciśnie się na usta. Otóż wspomniana nowa wersja medalu dotyczy osób, które zdobyły swój pierwszy egzemplarz brązowy. Starsi stażem kolekcjonerzy, którzy już posiadają medale w stopniu brązowym i srebrnym, otrzymają wcześniejsze wersje, aby całość tworzyła jednorodną kolekcję. Oczywiście, aby była jasność w tej sprawie, nie ma opcji wymiany medali.

Jak więc widzicie, działamy, analizujemy, ale też planujemy i załatwiamy. Czasu na wszystko, co chcielibyśmy zrobić, wciąż jest za mało i czasem trzeba iść na pewne kompromisy. Jednak mamy nadzieję, że już w 2022 roku zaskoczymy Was niejednokrotnie i po 2 latach znaczkowej tęsknoty, wszystko wróci do normy. Czekajcie na dalsze wieści ze znaczkowej centrali, bądźcie aktywni i często zaglądajcie na naszą stronę i media społecznościowe, a na pewno nic co ważne Was nie ominie.

Bezpośredni link do filmu znajdziecie też tutaj >>>