436Powoli kończy się 2016 rok i chcielibyśmy sfinalizować kwestię mini kalendarzy Mikrus, o których pisaliśmy w październiku, a które właśnie dotarły do nas z drukarni. Cena za kalendarzyk tak jak pisaliśmy pierwotnie to 5 zł/szt. plus oczywiście koszty przesyłki w wysokości 7 zł.

Prosimy więc osoby, które poprzez Facebook deklarowały chęć zakupu kalendarzy, by wysyłały zamówienia na adres info@znaczki-turystyczne.pl podając:

imię i nazwisko

adres do f-ry i wysyłki

ilość zamówionych kalendarzy

Jednocześnie informujemy, że wszyscy, którzy zapisali się na kalendarze w Sulejowie mają je już odłożone (faktury niebawem dostaniecie pocztą e-mail), prosimy jedynie o informację czy mamy je wysłać czy połączyć z ewentualnym zamówieniem ZT.

Będziemy się starali wysłać zamówione kalendarze jeszcze przed świętami, tak byście najdalej w pierwszych dniach Nowego Roku mieli je u siebie. Na wszelkie dane czekamy do soboty 10 grudnia (dotyczy osób, które zgłaszały chęć zakupu poprzez FB i spotkanie w Sulejowie, pozostałe osoby mogą zgłaszać chęć zakupu do niedzieli 18 grudnia lub do wyczerpania zapasów).