OtmuchówMijający tydzień rozpoczął się znaczkowymi premierami i tak też się zakończy bo bardzo się cieszyliscie tymi premierami, a my lubimy sprawiać Wam radość.

Tym razem mamy nadzieję na prawdziwą euforię z Waszej strony. Po pierwsze dlatego, że publikujemy kolejne.... cztery znaczki, a po drugie dlatego, że dotyczą one stosunkowo ubogiej w znaczki opolszczyzny. 

I tym oto sposobem udało się wypełnić kolejną lukę w regionie, choć oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że turystycznych perełek tu nie brakuje. Zachęcamy byście właśnie do Otmuchowa kierowali swoje wycieczki znaczkowym szlakiem. A zobaczyć tam możecie m.in.:

ZAMEK W OTMUCHOWIE  No. 452

WIEŻA BRAMY NYSKIEJ W OTMUCHOWIE  No. 453

RENESANSOWY RATUSZ W OTMUCHOWIE  No. 454

KOŚCIÓŁ ŚW. MIKOŁAJA I FRANCISZKA KSAWEREGO W OTMUCHOWIE  No. 455

Cieszymy się, że kolejne miasto w tej części kraju zaistniało na znaczkowej mapie świata. Mamy nadzieję, że i inni odkryją potencjał kryjący się w drewnianych krążkach. Wszystkich wielbicieli znaczków, zwiedzania, zabytków i historii zapraszamy jeszcze na dedykowaną stronę internetową poświęconą zabytkom i historii Otmuchowa. Strona tworzona jest z pasją i przez pasjonata, więc chyba to mówi wszystko link do strony >>

Prezentowane powyżej znaczki jeszcze dzisiaj wieczorem dotrą do Otmuchowa i od jutra (9 grudnia) będą dostępne w sprzedaży. Zapraszamy do Otmuchowa.